127. Kestilän Laskiaishiihdot, lähtölista

image_pdfimage_print

Tulosta listat itsellesi tarvittaessa yläpuolen kuvakkeista.

  127. LASKIAISHIIHDOT 26.2.2017 KLO 11.00    
  KESTILÄN KISA-VEIKOT RY    
  Hiihtotyyli vapaa      
  Päivitetty 24.2. klo 20:46      
  Sarja N10, matka 2 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
1       11:00:00
2 Alisa Pyykkönen Paltamon Urheilijat 40327051 11:00:30
         
  Sarja M10, matka 2 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
3       11:01:00
4 Arttu Mäntylä Haapaveden Urheilijat 40134556 11:01:30
5 Akseli Hyvärinen Laitasaaren Veto 40465810 11:02:00
         
  Sarja N12, matka 3 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
6 Saija Nordström Rantsilan Raikas 40473395 11:02:30
7 Milla Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354862 11:03:00
8 Iida Hyvärinen Laitasaaren Veto 40402816 11:03:30
         
  Sarja M12, matka 3 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
9       11:04:00
10 Oscar Rahja Kalajoen Junkkarit 40206803 11:04:30
         
  Sarja N14, matka 3 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
11       11:05:00
12 Sara Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354860 11:05:30
13 Hanna Soronen Iin Hiihtoseura 34607754 11:06:00
14 Inka Leppälä Saloisten Salama 40347696 11:06:30
         
  Sarja N16, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
15       11:07:00
16 Suvi Leinonen Paltamon Urheilijat 34490204 11:07:30
17 Heini Niva Laitasaaren Veto 31990846 11:08:00
18 Emmi Huovinen Paltamon Urheilijat 33919980 11:08:30
19 Loviisa Löytynoja Limingan Niittomiehet 31089359 11:09:00
20 Hannah Smart Paltamon Urheilijat 31909756 11:09:30
         
  Sarja N18, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
21       11:10:00
22 Silja Saarela Oulun Hiihtoseura 34441059 11:10:30
23 Anni Huovinen Paltamon Urheilijat 33763961 11:11:00
24 Katriina Autti Oulun Hiihtoseura 33737858 11:11:30
25 Heidi Vähäkuopus Oulun Hiihtoseura 31816700 11:12:00
         
  Sarja N20, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
26       11:12:30
27 Tuulia Kinnunen Oulun Hiihtoseura 33047331 11:13:00
28 Pauliina Oikarinen Paltamon Urheilijat 32903942 11:13:30
29 Veera Soini Oulun Hiihtoseura 33837127 11:14:00
30 Sara Niva Oulun Hiihtoseura 31990778 11:14:30
31 Ella-Sofia Metsävainio Oulun Hiihtoseura 31282033 11:15:00
         
  Sarja N55, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
32       11:15:30
33 Sisko-Liisa Luukinen Limingan Niittomiehet 32081246 11:16:00
         
  Sarja N45, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
34       11:16:30
35 Tarja Viertorinne Kiuruveden Urheilijat 34511264 11:17:00
36 Pirkko Jaakola-Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40141052 11:17:30
         
  Sarja N35, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
37       11:18:00
38 Liisa Raesalmi Kestilän Kisa-Veikot 40472223 11:18:30
39 Kirsi Pääkkönen Utajärven Urheilijat 34600625 11:19:00
         
  Sarja N, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
40       11:19:30
41 Maria Virpi Oulun Hiihtoseura 27441040 11:20:00
42 Mari Patanen Saloisten Salama 27533149 11:20:30
43 Aija Söyrinki Oulun Hiihtoseura 31018061 11:21:00
44 Pia Vähäkuopus Oulun Hiihtoseura 31015365 11:21:30
45 Julia Korkiakoski Alavieskan Viri 22104667 11:22:00
46 Päivi Piminäinen Kainuun Hiihtoseura 27115965 11:22:30
47 Ruut Vähämetsä Oulun Hiihtoseura 27554526 11:23:00
48 Janika Utriainen Oulun Hiihtoseura 26828185 11:23:30
49 Tiina Idström Inarin Yritys 27536489 11:24:00
50 Eeva Nurmi Lempäälän Kisa 27145359 11:24:30
51 Tiia Rantala Oulun Hiihtoseura 27097711 11:25:00
52 Alisa Pyrrö Lahden Hiihtoseura 24119359 11:25:30
         
  Sarja M14, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
53       11:26:00
54 Aki Pennanen Kiuruveden Urheilijat 40081590 11:26:30
55 Miika Ylikulju Oulaisten Huima 40009950 11:27:00
56 Ossi Hyttinen Siikalatvan Urheilijat 40473709 11:27:30
57 Tomi Kumpulainen Kiuruveden Urheilijat 40228747 11:28:00
58 Vilho Koivula Oulun Hiihtoseura 32792713 11:28:30
         
  Sarja M16, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
59       11:29:00
60 Tommi Koirikivi Kiuruveden Urheilijat 40148026 11:29:30
61 Aleksi Koirikivi Kiuruveden Urheilijat 40148018 11:30:00
         
  Sarja M70, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
62       11:30:30
63 Alpo Pelkonen Oulunsalon Vasama 27538678 11:31:00
64 Mauri Miettunen Karihaaran Visa 27508705 11:31:30
65 Antero Autio Kiuruveden Urheilijat 30129773 11:32:00
66 Väinö Pääkkö Kankaantaan Kisa 31775980 11:32:30
67 Vesa Ranta-Eskola Saloisten Reipas 27546563 11:33:00
68 Sauli Hujanen Iisalmen Visa 27430637 11:33:30
69 Aulis Pieksämäki Pihtiputaan Tuisku 27533385 11:34:00
70 Väinö Ålander Kiuruveden Teräs 27598058 11:34:30
         
  Sarja M65, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
71       11:35:00
72 Martti Immonen Oulaisten Huima 40154871 11:35:30
73 Eero Väisänen Kuhmon Kiva 27589928 11:36:00
74 Seppo Ranta-Eskola Oulaisten Huima 27549227 11:36:30
75 Keijo Salonen Kuivasjärven Aura 27555460 11:37:00
76 Asko Happonen Kuopion Hiihtäjät 27444254 11:37:30
         
  Sarja M60, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
77       11:38:00
78 Teijo Niskanen Kiuruveden Urheilijat 31907020 11:38:30
79 Kari Hyttinen Suomussalmen Rasti 27439007 11:39:00
80       11:39:30
81 Aito Pennanen Kiuruveden Urheilijat 27531138 11:40:00
         
  Sarja M55, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
82       11:40:30
83 Jari Svanberg Lapinlahden Veto 27567076 11:41:00
84 Heikki Roimas Kälviän Tarmo 27545263 11:41:30
85 Ari Svanberg Lapinlahden Veto 40224440 11:42:00
86 Timo Hämäläinen Kainuun Hiihtoseura 40352515 11:42:30
         
  Sarja M50, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
87 Juha Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40143037 11:43:00
88 Veli Matti Kuronen Kainuun Hiihtoseura 27478848 11:43:30
89 Jouko Helenius Pulkkilan Ponsi 40138501 11:44:00
90 Raimo Järvelä Kainuun Hiihtoseura 40413599 11:44:30
91 Simo Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27465288 11:45:00
92 Jukka Puustinen Kainuun Hiihtoseura 31874072 11:45:30
93 Valto Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27465275 11:46:00
94 Keijo Pulkkinen Kempeleen Maratonklubi 31080002 11:46:30
         
  Sarja M45, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
95       11:47:00
96 Jarkko Päkkilä Pyhäjärven Pohti 27530016 11:47:30
97 Ilkka Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27476565 11:48:00
98 Janne Tuhkalainen Mikkelin Hiihtäjät 27574852 11:48:30
99 Jari Mäntylä Haapaveden Urheilijat 22656720 11:49:00
         
  Sarja M40 matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
100       11:49:30
101 Sami Ranta-Eskola Oulaisten Huima 40053340 11:50:00
102 Jani Laine Kuivasjärven Aura 27498255 11:50:30
         
  Sarja M35, matka 10 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
103       11:51:00
104 Toni Happonen Kuopion Hiihtäjät 27438749 11:51:30
         
  Sarja M18, matka 10 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
105       11:52:00
106 Jaakko Kotajärvi Oulunsalon Vasama 33048149 11:52:30
107 Riku Koirikivi Kiuruveden Urheilijat 40148017 11:53:00
108 Werneri Pudas Alavieskan Viri 33926465 11:53:30
         
  Sarja M20, matka 10 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
109       11:54:00
110 Atte Korhonen Vuokattisport Clup 33635879 11:54:30
111 Edvard Kotajärvi Oulunsalon Vasama 33048136 11:55:00
112 Aatu Mäkelä Joensuun Kataja 32073432 11:55:30
113 Verneri Sievänen Kuhmo-Ski 40138579 11:56:00
114 Petteri Laurèn Oulun Hiihtoseura 28536006 11:56:30
         
  Sarja Myl, matka 10 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
115       11:57:00
116       11:57:30
117 Eero Kukkonen Oulun Hiihtoseura 27466119 11:58:00
118 Matti Korhonen Limingan Niittomiehet 30158139 11:58:30
119 Tuomas Nurkkala Pyhäjärven Pohti 27519590 11:59:00
120 Matias Tiiro Metsä-Veikot 85 27578243 11:59:30
121 Reima Idström Inarin Yritys 40124969 12:00:00
122 Tino Tiilikainen Vuokatti Ski Team 27576591 12:00:30

Jätä vastaus.