126. Kestilän Laskiaishiihdot, lähtölista

image_pdfimage_print

Tulosta listat itsellesi tarvittaessa yläpuolen kuvakkeista.

126. LASKIAISHIIHDOT 7.2.2016 KLO 11.00
KESTILÄN KISA-VEIKOT RY
Hiihtotyyli vapaa
Päivitetty 6.2. klo 17:15
Sarja N10, matka 2 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
1 11:00:00
2 Alisa Pyykkönen Paltamon Urheilijat 40327051 11:00:30
Sarja M10, matka 2 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
3 Oscar Rahja Kalajoen Junkkarit 40206803 11:01:00
4 Iiro Säisä Vieremän Koitto 40343733 11:01:30
5 Oliver Törmäkangas Sotkamon Jymy 40257836 11:02:00
Sarja N12, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
6 11:02:30
7 Milla Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354862 11:03:00
8 Jenna Rautiala Pyhäjärven Pohti 34469828 11:03:30
9 Emma Leinonen Kestilän Kisa-Veikot 40411820 11:04:00
10 Sanni Pirttikoski Utajärven Urheilijat 40281873 11:04:30
11 Hanna Soronen Iin Hiihtoseura 34607754 11:05:00
12 Peppi Leppälä Reisjärven Pilke 40158667 11:05:30
13 Noora Mäkäräinen Iisalmen Visa 40077014 11:06:00
Sarja M12, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
14 Matti Salmi Laitasaaren Veto 40231019 11:06:30
15 Topias Törmäkangas Sotkamon Jymy 40114888 11:07:00
Sarja N14, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
16 11:07:30
17 Olivia Törmäkangas Sotkamon Jymy 40114887 11:08:00
18 Sara Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354860 11:08:30
19 Milla Huusko Ristijärven Pyry 40082729 11:09:00
20 Hannah Smart Sotkamom Jymy 31909756 11:09:30
21 Emmi Huovinen Paltamon Urheilijat 33919980 11:10:00
22 Veera Säisä Iisalmen Visa 34435353 11:10:30
Sarja N16, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
23 11:11:00
24 Suvi Leinonen Paltamon Urheilijat 34490204 11:11:30
25 Susanne Merenlahti Oulun Hiihtoseura 32744198 11:12:00
26 Loviisa Löytynoja Limingan Niittomiehet 31089359 11:12:30
27 Mette Hartonen Sotkamon Jymy 40136909 11:13:00
28 Anni Huovinen Paltamon Urheilijat 33763961 11:13:30
29 Heini Niva Laitasaaren Veto 31990846 11:14:00
Sarja N18, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
30 11:14:30
31 Veera Soini Oulun Hiihtoseura 33837127 11:15:00
32 Sara Niva Oulun Hiihtoseura 31990778 11:15:30
Sarja N20 matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
33 11:16:00
Sarja N55, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
34 Sisko-Liisa Luukinen Limingan Niittomiehet 11:16:30
35 Orvokki Mäyrä Kiuruveden Urheilijat 27509160 11:17:00
Sarja N45, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
36 Pirkko Jaakola-Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40141052 11:17:30
37 Tarja Viertorinne Kiuruveden Urheilijat 34511264 11:18:00
Sarja N35, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
38 11:18:30
39 Kirsi Pääkkönen Utajärven Urheilijat 34600625 11:19:00
Sarja N, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
40 11:19:30
41 11:20:00
42 Julia Korkiakoski Alavieskan Viri 22104667 11:20:30
43 Mari Patanen Saloisten Salama 27533149 11:21:00
44 Terhi Tuorilainen Kiuruveden Urheilijat 27577794 11:21:30
45 Erika Utriainen Oulun Hiihtoseura 26950684 11:22:00
46 Maija Holopainen Puijon Hiihtoseura 27441118 11:22:30
47 Jonna Säisä Vieremän Koitto 25548071 11:23:00
48 Hanna Hangasmaa Ylivieskan Kuula 28950352 11:23:30
49 Eeva Nurmi Lempäälän Kisa 27145359 11:24:00
50 Ruut Tornberg-Mattila Yppärin Urheilijat 26758446 11:24:30
Sarja M14, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
51 Miikka Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354861 11:25:00
52 Paulus Pyykkönen Paltamon Urheilijat 34490042 11:25:30
53 Markus Saaranen Huhtasuon Hiihto 2000 33252430 11:26:00
54 Tommi Koirikivi Kiuruveden Urheilijat 40148027 11:26:30
Sarja M16, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
55 Werneri Pudas Alavieskan Viri 33926465 11:27:00
56 Aleksi Salmela Haapajärven Kiilat 33014843 11:27:30
Sarja M70, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
57 11:28:00
58 Taisto Voutiainen Toivakan Rivakka 40068178 11:28:30
59 Vesa Rantaeskola Saloisten Reipas 27546563 11:29:00
60 Väinö Ålander Kiuruveden Teräs 27598058 11:29:30
61 Aulis Pieksämäki Pihtiputaan Tuisku 27533385 11:30:00
62 Pauli Bordi Oulun Kilpa-Veljet 27424753 11:30:30
Sarja M65, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
63 11:31:00
64 Martti Immonen Oulaisten Huima 40154871 11:31:30
65 Sauli Hujanen Kiuruveden Teräs 27430637 11:32:00
66 Päivö Paavola Haapaveden Urheilijat 25012976 11:32:30
67 Sakari Nyyssönen Pielaveden Sampo 30134548 11:33:00
68 Jukka Vakkuri Oulun Hiihtoseura 40396608 11:33:30
69 Seppo Rantaeskola Oulaisten Huima 27549227 11:34:00
70 Esko Koivula Taivalkosken Kuohu 27466287 11:34:30
Sarja M60, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
71 11:35:00
72 Pauli Martikainen Haapaveden Urheilijat 40154940 11:35:30
73 Arto Koivuaho Haapajärven Kiilat 27479847 11:36:00
74 Jukka Suomela Kiuruveden Teräs 27556346 11:36:30
75 Kari Hyttinen Suomussalmen Rasti 27430997 11:37:00
Sarja M55, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
76 11:37:30
77 Jouko Karppinen Utajärven Urheilijat 27463616 11:38:00
78 Ahti Härkönen Puolangan Ryhti 27433139 11:38:30
79 Paavo Seppänen Oulun Hiihtoseura 40401847 11:39:00
80 Jari Svanberg Lapinlahden Veto 27567076 11:39:30
81 Ilpo Rönkkö Vieremän Koitto 27551202 11:40:00
82 Teijo Niskanen Kiuruveden Urheilijat 31907020 11:40:30
83 Erkki Partanen Lapinlahden Veto 27530605 11:41:00
Sarja M50, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
84 Veli-Matti Kuronen Kainuun Hiihtoseura 27478848 11:41:30
85 Seppo Piirainen Saloisten Reipas 30993734 11:42:00
86 Juha Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40143037 11:42:30
87 Keijo Pulkkinen Kempeleen Maratonklubi 31080002 11:43:00
88 Juha Kuosmanen Pyhäjärven Pohti 27472640 11:43:30
89 Jari Mäkinen Sonkajärven Pahka 27504330 11:44:00
90 Seppo Laukkanen Iisalmen Visa 27498080 11:44:30
91 Jukka Puustinen Kainuun Hiihtoseura 31874072 11:45:00
Sarja M45, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
92 Jarkko Päkkilä Pyhäjärven Pohti 27530016 11:45:30
93 Mika Tohmola Muonion Kiri 27016666 11:46:00
94 Jouko Helenius Pulkkilan Ponsi 40138501 11:46:30
Sarja M40, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
95 11:47:00
96 Sami Rantaeskola Oulaisten Huima 40053340 11:47:30
97 Sami Karjalainen Iisalmen Visa 21927269 11:48:00
98 Ari Säisä Vieremän Koitto 23374593 11:48:30
Sarja M35, matka10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
99 11:49:00
100 Ilkka Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27476565 11:49:30
101 Juha Härkönen Saloisten Reipas 40056359 11:50:00
102 Jani Laine Kuivasjärven Aura 27498255 11:50:30
103 Jari Kaarakainen Iisalmen Visa 27461758 11:51:00
Sarja M18, matka 10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
104 11:51:30
105 Jaakko Kotajärvi Oulunsalon Vasama 33048149 11:52:00
Sarja M20, matka 10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
106 11:52:30
107 Edvard Kotajärvi Oulunsalon Vasama 33048136 11:53:00
108 Tomi Sipilä Alavieskan Viri 32071405 11:53:30
Sarja Myl, matka 10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
109 11:54:00
110 11:54:30
111 Jouni Komu Pyhäjärven Pohti 26265418 11:55:00
112 Jouko Niiranen Kestilän Kisa-Veikot 40142106 11:55:30
113 Tero Leinonen Oulaisten Huima 33631336 11:56:00
114 Petri Torvinen Ristijärven Pyry 27571596 11:56:30
115 Tino Tiilikainen Vuokatti Ski Team 27576591 11:57:00
116 Markus Kanamäki Saloisten Salama 27476853 11:57:30
117 Jonne Seppänen Oulun Hiihtoseura 26913993 11:58:00
118 Juho Kämäräinen Oulun Hiihtoseura 22225643 11:58:30
119 Risto Uuusivirta Haapajärven Kiilat 23546347 11:59:00
120 Markus Mattola Pihtiputaan Tuisku 27506011 11:59:30
121 Teemu Härkönen Vuokatti Ski Team 26133278 12:00:00

Jätä vastaus.