123. Kestilän Laskiaishiihdot, lähtölista

image_pdfimage_print

 

123. Laskiaishiihdot 10.2.2013 klo 11.00
KESTILÄN KISA-VEIKOT RY
Hiihtotyyli vapaa
Päivitetty 9.2. klo 15.35  =>lataa ja tulosta
Sarja N10, matka 2 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
1 11:00:00
2 Karoliina Koski Hyrynsalmen Isku 40146206 11:00:30
3 Venla Järvelä Paltamon Urheilijat 33109033 11:01:00
4 Rita Koski Hyrynsalmen Isku 34468265 11:01:30
5 Inga Lehto Laitasaaren Veto 40222981 11:02:00
6 Aada Anttila Limingan Niittomiehet 32095096 11:02:30
Sarja M10, matka 2 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
7 11:03:00
8 Topias Törmäkangas Sotkamon Jymy 40148888 11:03:30
9 Markus Saaranen Viitasaaren Viesti 33252430 11:04:00
Sarja N12, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
10 11:04:30
11 Jennina Salmela Haapajärven Kiilat 33880103 11:05:00
12 Mette Hartonen Sotkamon Jymy 40136909 11:05:30
13 Mari Rantakangas Haapaveden Urheilijat 40078057 11:06:00
14 Heini Niva Laitasaaren Veto 31990846 11:06:30
15 Peppiina Holm Viitasaaren Viesti 32304004 11:07:00
16 Suvi Leinonen Paltamon Urheilijat 34490204 11:07:30
17 Olivia Törmäkangas Sotkamon Jymy 40114887 11:08:00
18 Assi Lehto Laitasaaren Veto 40150759 11:08:30
19 Susanne Merenlahti Oulun Hiihtoseura 32744198 11:09:00
20 Essi Rantakangas Haapaveden Urheilijat 40078059 11:09:30
21 Salla Tyyskä Oulaisten Huima 31766795 11:10:00
22 Ada Holm Laitasaaren Veto 40079438 11:10:30
23 Milla Huusko Ristijärven Pyry 40082729 11:11:00
Sarja M12, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
24 11:11:30
25 Eetu Paananen Ylivieskan Kuula 32261422 11:12:00
26 Elias Korhonen Sotkamon Jymy 33829119 11:12:30
27 Antti-Olavi Rytky Haapaveden Urheilijat 33775182 11:13:00
28 Miska Minkkinen Suomussalmen Rasti 34532751 11:13:30
29 Oskari Saukko Oulaisten Huima 40147113 11:14:00
30 Iikka Anttila Limingan Niittomiehet 32095083 11:14:30
Sarja N14, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
31 Ella Parkkila Reisjärven Pilke 31992307 11:15:00
32 Aino-Kaisa Kemppainen Oulun Hiihtoseura 34418396 11:15:30
33 Oona Lehto Laitasaaren Veto 40079612 11:16:00
34 Noora Kangasharju Ristijärven Pyry 32655892 11:16:30
35 Vilma Rytky Haapaveden Urheilijat 33694603 11:17:00
36 Henna Vimpari Kajaanin Hiihtäjät 32898280 11:17:30
37 Jenni Marjomaa Laitasaaren Veto 31309673 11:18:00
38 Alisa Korhonen Ristijärven Pyry 33957706 11:18:30
39 Anni Huovinen Kestilän Kisa-Veikot 33763961 11:19:00
Sarja N16, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
40 11:19:30
41 Pauliina Oikarinen Paltamon Urheilijat 32903942 11:20:00
42 Tytti Jaatinen Juuan Jänne 30211746 11:20:30
43 Venla Poikkimäki Sievin Sisu 34544752 11:21:00
44 Sara Niva Laitasaaren Veto 31990778 11:21:30
45 Elisa Parkkinen Pyhäjärven Pohti 31222527 11:22:00
46 Kristiina Käkisalo Paltamon Urheilijat 28636524 11:22:30
47 Kati Lehto Laitasaaren Veto 32968084 11:23:00
48 Tuulia Kinnunen Oulun Hiihtoseura 33047331 11:23:30
49 Taru Koski Hyrynsalmen Isku 33632157 11:24:00
50 Maria Hiivala Kuivasjärven Aura 30301546 11:24:30
Sarja N18, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
51 11:25:00
52 Katariina Käkisalo Paltamon Urheilijat 29714128 11:25:30
53 Saila Berg Kajaanin Hiihtäjät 27424533 11:26:00
Sarja N55, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
54 11:26:30
55 Seija Riihijärvi Kestilän Kisa-Veikot 40070846 11:27:00
56 Anja Paakinaho Pulkkilan Ponsi 27538966 11:27:30
Sarja N45, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
57 11:28:00
58 Teija Eskelinen Kainuun Hiihtoseura 34449080 11:28:30
59 Päivi Mäkinen Oulun Hiihtoseura 40057416 11:29:00
60 Pirkko Jaakola-Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40141052 11:29:30
Sarja N, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
61 11:30:00
62 11:30:30
63 Susanna Väliheikki Laitasaaren Veto 40143625 11:31:00
64 Susanna Parkkinen Pyhäjärven Pohti 27538843 11:31:30
65 Janina Järvelä Paltamon Urheilijat 30250927 11:32:00
66 Mari Patanen Saloisten Salama 27533149 11:32:30
67 Elina Ryynänen Pyhäjärven Pohti 26927387 11:33:00
68 Ruut Tornberg-Mattila Yppärin Urheilijat 26758446 11:33:30
69 Jonna Kelja Kuusamon Erä-Veikot 27468366 11:34:00
70 Eeva Palosaari Oulun Hiihtoseura 22803780 11:34:30
71 Iina Laurén Oulunsalon Vasama 24157094 11:35:00
72 Marjo Loukkola Vuokatti Ski Team 26589929 11:35:30
Sarja M14, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
73 11:36:00
74 Eelis Valikainen Kalajoen Junkkarit 30780989 11:36:30
75 Miro Minkkinen Suomussalmen Rasti 32020977 11:37:00
76 Oskari Juutinen Paltamon Urheilijat 32903706 11:37:30
77 Werneri Pudas Alavieskan Viri 33926465 11:38:00
78 Mikke Turpeinen Paltamon Urheilijat 30848287 11:38:30
79 Esa-Pekka Mustola Ylivieskan Kuula 29693074 11:39:00
80 Arttu Lukkari Sotkamon Jymy 31811569 11:39:30
81 Tuomas Ranto Haapaveden Urheilijat 30127115 11:40:00
82 Aleksi Salmela Haapajärven Kiilat 33014843 11:40:30
83 Tuomas Tuikka Viitasaaren Viesti 34324532 11:41:00
84 Miska Poikkimäki Sievin Sisu 34547665 11:41:30
Sarja M16, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
85 11:42:00
86 Juho Nikula Alavieskan Viri 40068472 11:42:30
87 Tommi Härkönen Paltamon Urheilijat 29714157 11:43:00
88 Juho Salmela Haapajärven Kiilat 30117109 11:43:30
89 Joni Vimpari Kajaanin Hiihtäjät 32898277 11:44:00
90 Antti Huusko Ristijärven Pyry 34606917 11:44:30
91 Verneri Sievänen Kuhmo-Ski 40138579 11:45:00
92 Tomi Sipilä Alavieskan Viri 32071405 11:45:30
93 Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti 40086429 11:46:00
Sarja M70, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
94 11:46:30
95 Pekka Heikkinen Mäntylahden Veto 27442421 11:47:00
96 Taisto Voutilainen Toivakan Rivakka 40068178 11:47:30
97 Reino Immonen Liperin Hiihtoseura 27450633 11:48:00
98 Esko Mustonen Kuusamon Erä-Veikot 27507942 11:48:30
99 Eero Rahkola Oulun Reipas 27549269 11:49:00
100 Mauri Miettunen Karihaaran Visa 27508705 11:49:30
Sarja M65, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
101 11:50:00
102 Sauli Hujanen Kiuruveden Teräs 27430637 11:50:30
103 Yrjö Tuovinen Juuan Jänne 27575932 11:51:00
104 Alpo Pelkonen Oulunsalon Vasama 27538678 11:51:30
105 Erkki Tiikkaja Kestilän Kisa-Veikot 27571761 11:52:00
106 Väinö Ålander Kiuruveden Teräs 27598058 11:52:30
Sarja M60, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
107 11:53:00
108 Keijo Salonen Kuivasjärven Aura 27555460 11:53:30
109 Eero Okkonen Kuluntalahden Kunto 40069563 11:54:00
110 Martti Immonen Oulaisten Huima 40154871 11:54:30
111 Paavo Niskanen Kiuruveden Teräs 30829329 11:55:00
112 Eero Väisänen Kuhmon Kiva 27589928 11:55:30
113 Eero Lappalainen Kuopion Hiihtäjät 27312454 11:56:00
Sarja M55, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
114 11:56:30
115 Kari Hyttinen Suomussalmen Rasti 27439007 11:57:00
116 Seppo Illikainen Haukiputaan Heitto 27451137 11:57:30
117 Jorma Kuronen Kainuun Hiihtoseura 22196743 11:58:00
118 Ilmo Pulkkinen Kuhmo-Ski 27530469 11:58:30
119 Arto Koivuaho Haapajärven Kiilat 27479847 11:59:00
120 Aito Pennanen Kiuruveden Urheilijat 27531138 11:59:30
Sarja M50, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
121 Arto Kukkonen Kiuruveden Urheilijat 30164301 12:00:00
122 Jorma Kyllönen Kuhmo-Ski 27478770 12:00:30
123 Jari Svanberg Lapinlahden Veto 27567076 12:01:00
124 Ilpo Rönkkö Mäntylahden Veto 27551202 12:01:30
125 Ahti Mahosenaho Siikalatvan Urheilijat 40142173 12:02:00
126 Arto Minkkinen Suomussalmen Rasti 27510379 12:02:30
Sarja M45, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
127 Esa Huotari Sotkamon Jymy 27433634 12:03:00
128 Simo Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27465288 12:03:30
129 Veli-Matti Kuronen Kainuun Hiihtoseura 27478848 12:04:00
130 Juha Kuosmanen Pyhäjärven Pohti 27472640 12:04:30
131 Jouko Helenius Pulkkilan Ponsi 40138501 12:05:00
132 Jukka Puustinen Kainuun Hiihtoseura 31874072 12:05:30
133 Valto Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27465275 12:06:00
134 Jari Kamula Siikalatvan Urheilijat 31032869 12:06:30
Sarja M40, matka 10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
135 12:07:00
136 Jari Holm Viitasaaren Viesti 27436123 12:07:30
137 Jukka Hartonen Sotkamon Jymy 28263272 12:08:00
138 Tommi Hyttinen Saloisten Reipas 40219237 12:08:30
Sarja M35, matka10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
139 12:09:00
140 Ilkka Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27476565 12:09:30
141 Antti Henriksson Oulun Hiihtoseura 34532816 12:10:00
142 Petri Pieviläinen Ristijärven Pyry 22884767 12:10:30
143 Jani Laine Kuivasjärven Aura 27498255 12:11:00
Sarja M18, matka10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
144 12:11:30
145 Valtteri Sievänen Kuhmo-Ski 40138578 12:12:00
Sarja M20, matka10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
146 12:12:30
147 Joonas Berg Kajaanin Hiihtäjät 27423495 12:13:00
148 Mika Ahistus Saloisten Reipas 25914184 12:13:30
149 Peetu Mattola Haapaveden Urheilijat 24887717 12:14:00
Sarja Myl, matka 15 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
150 12:14:30
151 12:15:00
152 Aki Lappalainen Kuopion Hiihtäjät 27312441 12:15:30
153 Petri Torvinen Ristijärven Pyry 27571596 12:16:00
154 Jari Ahola Kempeleen Kiri 27421536 12:16:30
155 Hannu Kirstinä Oulun Hiihtoseura 28739298 12:17:00
156 Timo Heikkinen Sotkamon Jymy 27439191 12:17:30
157 Samuli Nevanperä Kuhmo-Ski 22676674 12:18:00
158 Tero Leinonen Ylivieskan Kuula 33631336 12:18:30
159 Miikka Minkkinen Ristijärven Pyry 27510816 12:19:00
160 Keijo Kurttila Utajärven Urheilijat 27464755 12:19:30
161 Jari Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27470079 12:20:00
162 Pekka Pääkkönen Sotkamon Jymy 22968049 12:20:30
163 Tino Tiilikainen Kuhmo-Ski 27576591 12:21:00
164 Heikki Palosaari Oulun Hiihtoseura 22803858 12:21:30
165 Teemu Härkönen Vuokatti Ski Team 26133278 12:22:00
166 Juho Nikula Kalajoen Junkkarit 27018059 12:22:30

Kommentointi on suljettu.