130. Kestilän Laskiaishiihdot, lähtölista

Tulosta listat itsellesi tarvittaessa yläpuolen kuvakkeista.

130. LASKIAISHIIHDOT 23.2.2020 KLO 11:00
KESTILÄN KISA-VEIKOT RY
Hiihtotyyli vapaa

Päivitetty 21.2. klo 16:18

Sarja N10, matka 2 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
1 11:00:00
2 Emilia Sipponen Kiuruveden Urheilijat 60297414 11:00:30
3 Milja Tihinen Laitasaaren Veto 40492880 11:01:00
4 Lumi-Kukka Saaranen Ski Jyväskylä 60169470 11:01:30
5 Eedith Törmänen Haapaveden Urheilijat 60172685 11:02:00
6 Eevi Juka Laitasaaren Veto 60161723 11:02:30
7 Martta Pekkala Haapaveden Urheilijat 40396093 11:03:00
8 Sofi Rinta Laitasaaren Veto 60306823 11:03:30
9 Anna Siponen Kiuruveden Urheilijat 60188949 11:04:00
10 Benedikta Wikström Solf IK 60165271 11:04:30
11 Kielo Käräjäoja Haapaveden Urheilijat 60179870 11:05:00
12 Petra Rautiainen Valkeakosken Haka 40464850 11:05:30
Sarja M10, matka 2 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
13 11:06:00
14 Elias Tihinen Laitasaaren Veto 60308846 11:06:30
15 Pekka Huovinen Kestilän Kisa-Veikot 60436470 11:07:00
16 Jarno Mannila Iisalmen Visa 60417224 11:07:30
17 Ohto Järviluoma Nivalan Urheilijat 60304349 11:08:00
18 Eero Seväkivi Laitasaaren Veto 60308707 11:08:30
19 Aku Kurkinen Kestilän Kisa-Veikot 60435869 11:09:00
20 Kasper Ekonoja Ski Jyväskylä 60177170 11:09:30
21 Hannes Leinonen Laitasaaren Veto 60291272 11:10:00
Sarja N12, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
22 11:10:30
23 Annika Heikkinen Kainuun Hiihtoseura 40462435 11:11:00
24 Iina Kiiskilä Kokkolan Veikot 40225277 11:11:30
25 Martta Väisänen Laitasaaren Veto 40463569 11:12:00
26 Ruut Törmänen Haapaveden Urheilijat 60176668 11:12:30
27 Alisa Luukkonen Kuusamon Erä-Veikot 60183761 11:13:00
28 Dorothea Wikström Solf IK 40272486 11:13:30
Sarja M12, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
29 11:14:00
30 Ukko Järviluoma Nivalan Urheilijat 60200711 11:14:30
31 Vilho Käräjäoja Haapaveden Urheilijat 40396089 11:15:00
32 Joel Mäki Kiuruveden Urheilijat 40277593 11:15:30
33 Niko Liuska Kempeleen Kiri 40316538 11:16:00
34 Matias Tihinen Laitasaaren Veto 40463260 11:16:30
35 Matias Latomaa Oulun Hiihtoseura 40340070 11:17:00
36 Heikki Seväkivi Laitasaaren Veto 60234823 11:17:30
Sarja N 14, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
37 11:18:00
38 Anni Naumanen Oulun Hiihtoseura 60243318 11:18:30
39 Saija Nordström Rantsilan Raikas 40473395 11:19:00
Sarja N16, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
40 11:19:30
41 Essi Parkkila Pudasjärven Urheilijat 40398642 11:20:00
42 Aura Hakala Espoon Hiihtoseura 40464096 11:20:30
43 Elli Loukkaanhuhta Oulun Hiihtoseura 40127372 11:21:00
Sarja N 18, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
44 11:21:30
45 Tuuli Järviluoma Nivalan Urheilijat 40093417 11:22:00
46 Reija Ahola Karihaaran Visa 34262393 11:22:30
47 Veera Säisä Iisalmen Visa 34435353 11:23:00
48 Ronja Pöyhönen Kuhmo-Ski 34529502 11:23:30
49 Aada Peltola Oulun Hiihtoseura 40119415 11:24:00
50 Siiri Rasimus Ski Jyväskylä 33791179 11:24:30
51 Meri Hakala Espoon Hiihtoseura 40272427 11:25:00
52 Emmi Huovinen Paltamon Urheilijat 33919980 11:25:30
Sarja N20, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
53 Seela Peuralahti Oulun Hiihtoseura 34455210 11:26:00
54 Emmi Erkkilä Saloisten Reipas 30892181 11:26:30
55 Jemina Böök Jämin Jänne 32250051 11:27:00
Sarja N65, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
56 Helli Similä Alavieskan Viri 60162789 11:27:30
57 Marjut Vuorenmaa Oulun Kilpa-Veljet 27592410 11:28:00
Sarja N50, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
58 11:28:30
59 Tarja Viertorinne Kiuruveden Urheilijat 34511264 11:29:00
60 Arja Lotvonen Laitasaaren Veto 28999229 11:29:30
61 Teija Eskelinen Kainuun Hiihtoseura 34449080 11:30:00
62 Pirkko Jaakola-Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40141052 11:30:30
63 Tuula Rasimus Ski Jyväskylä 27549984 11:31:00
64 Sirpa Pääkkönen Sotkamon Jymy 26303752 11:31:30
Sarja N35, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
65 11:32:00
66 Niina Mäntyniemi Kempeleen Pyrintö 60157990 11:32:30
67 Kirsi Pääkkönen Laitasaaren Veto 34600625 11:33:00
68 Maarit Kaveri Yli-Iin Naseva 40286178 11:33:30
69 Terhi Mäki Kiuruveden Urheilijat 27573251 11:34:00
Sarja N, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
70 11:34:30
71 11:35:00
72 Tanja Kellokumpu Tupoksen Tuisku 30145935 11:35:30
73 Maria Mikkonen Ski Jyväskylä 26607461 11:36:00
74 Elina Läspä Kuusamon Erä-Veikot 32690462 11:36:30
75 Heta Jalonen Lempäälän Kisa 21778243 11:37:00
76 Janita Jäntti Vantaan Hiihtoseura 31552925 11:37:30
77 Roosa Juuska Team Skiers 27438005 11:38:00
78 Maarit Korpi IF Åsarna 27471379 11:38:30
79 Maria Virpi Oulun Hiihtoseura 27441040 11:39:00
80 Mari Patanen Saloisten Reipas 27533149 11:39:30
81 Tiia Huuskonen Ski Jyväskylä 27439793 11:40:00
82 Vilma Ryytty Iisalmen Visa 29975695 11:40:30
83 Anni Huuha Tampereen Pyrintö 26079879 11:41:00
84 Eevakaisa Loukusa Siilinjärven Hiihtoseura 27497366 11:41:30
85 Eeva Nurmi Lempäälän Kisa 27145359 11:42:00
86 Petra Torvinen Liperin Hiihtoseura 27578816 11:42:30
87 Anni Alakoski Kainuun Hiihtoseura 40010737 11:43:00
88 Marjaana Pitkänen Oulun Hiihtoseura 27530951 11:43:30
89 Elina Mäkitalo Himangan Urheilijat 27529357 11:44:00
90 Anita Korva Kainuun Hiihtoseura 33339696 11:44:30
Sarja M14, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
91 11:45:00
92 Juho Hyyryläinen Vaalan Karhu 60177643 11:45:30
93 Olli Loukkaanhuhta Oulun Hiihtoseura 40199153 11:46:00
94 Jaakko Parkkila Pudasjärven Urheilijat 40459246 11:46:30
95 Jesse Lifflander Saloisten Reipas 40458337 11:47:00
Sarja M16, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
96 11:47:30
97 Jesse Mokko Oulun Hiihtoseura 40192095 11:48:00
Sarja M70, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
98 11:48:30
99 Mauno Hanhela Haukiputaan Heitto 40067935 11:49:00
100 Eero Okkonen Kainuun Hiihtoseura 40069563 11:49:30
101 Paavo Pajunen Rantasalmen Urheilijat 27530922 11:50:00
102 Eero Vehkala Saloisten Reipas 40085698 11:50:30
103 Sauli Hujanen Iisalmen Visa 27430637 11:51:00
104 Eero Väisänen Kuhmon Kiva 27589928 11:51:30
Sarja M65, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
105 11:52:00
106 Martti Tenhunen Kiuruveden Urheilijat 28931452 11:52:30
107 Paavo Oilinki Utajärven Urheilijat 40142131 11:53:00
108 Kari Hyttinen Suomussalmen Rasti 27439007 11:53:30
109 Leino Nisula Virtain Urheilijat 27517000 11:54:00
110 Keijo Salonen Kuivasjärven Aura 27555460 11:54:30
111 Aito Pennanen Kiuruveden Urheilijat 27531138 11:55:00
Sarja M60, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
112 11:55:30
113 Veikko Mannermaa Utajärven Urheilijat 27508789 11:56:00
114 Ari Svanberg Lapinlahden Veto 40224440 11:56:30
115 Timo Hämäläinen Kainuun Hiihtoseura 40352515 11:57:00
116 Jorma Aalto Iin Urheilijat 40063270 11:57:30
117 Teijo Niskanen Kiuruveden Urheilijat 31907020 11:58:00
118 Jouko Karppinen Utajärven Urheilijat 27463617 11:58:30
119 Jari Svanberg Lapinlahden Veto 27567076 11:59:00
Sarja M55, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
120 11:59:30
121 Jari Kamula Siikalatvan Urheilijat 31032869 12:00:00
122 Juha Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40143037 12:00:30
123 Seppo Laukkanen Iisalmen Visa 27498080 12:01:00
124 Arto Heiskanen Sonkajärven Pahka 27433728 12:01:30
125 Valto Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27465275 12:02:00
126 Jari Mäkelä Keuruun Kisailijat 27505119 12:02:30
127 Veli-Matti Kuronen Kainuun Hiihtoseura 27478848 12:03:00
128 Stefan Storvall IF Åsarna 26764786 12:03:30
129 Arto Nissinen Keuruun Kisailijat 27519066 12:04:00
130 Jukka Puustinen Kainuun Hiihtoseura 31874072 12:04:30
131 Simo Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27465288 12:05:00
Sarja M50, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
132 12:05:30
133 Jari Mannala Iisalmen Visa 40044725 12:06:00
134 Matti Roininen Valtimon Vasama 27543471 12:06:30
135 Jouko Helenius Pulkkilan Ponsi 40138501 12:07:00
136 Arto Hakala Lempäälän Kisa 27441215 12:07:30
137 Janne Tuhkalainen Mikkelin Hiihtäjät 27574852 12:08:00
138 Ilkka Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27476565 12:08:30
139 Tommi Hyttinen Saloisten Reipas 40219237 12:09:00
Sarja M45, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
140 12:09:30
141 Harri Karjalainen Vantaan Hiihtoseura 34519813 12:10:00
142 Jani Laine Kuivasjärven Aura 27498255 12:10:30
143 Ismo Parkkonen IF Åsarna 26808370 12:11:00
144 Petri Pulkkinen Leppävirran Urheilijat 60164555 12:11:30
Sarja M40, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
145 12:12:00
146 Timo Kaveri Yli-Iin Naseva 21966084 12:12:30
147 Markku Siponen Kiuruveden Urheilijat 27565007 12:13:00
148 Juha Latomaa Oulun Hiihtoseura 27493425 12:13:30
149 Jani Tuovila Sievin Sisu 60121251 12:14:00
Sarja M18, matka 10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
150 12:14:30
151 Merkus Saaranen Ski Jyväskylä 33252430 12:15:00
152 Lauri Saarela Oulun Hiihtoseura 40067212 12:15:30
153 Kalle Loukkaanhuhta Oulun Hiihtoseura 40127374 12:16:00
Sarja M20, matka 10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
154 12:16:30
155 Veikka Ylilauri Taivalkosken Metsä-Veikot 31039309 12:17:00
156 Aleksi Salmela Haapajärven Kiilat 33014843 12:17:30
157 Elias Erkkilä Saloisten Reipas 30892194 12:18:00
158 Santtu Panttila Teuvan Rivakka 33775328 12:18:30
159 Niilo Helkama Espoon Hiihtoseura 32213690 12:19:00
160 Tuomas Törnvall Kalajoen Junkkarit 30921230 12:19:30
161 Antti-Jussi Räsänen Siilinjärven Hiihtoseura 40200966 12:20:00
162 Werneri Pudas Alavieskan Viri 33926465 12:20:30
Sarja Myl, matka 10 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
163 12:21:00
164 12:21:30
165 Arto Pauna Oulaisten Huima 60403433 12:22:00
166 Timo Pikkarainen Kokkolan Veikot 40117574 12:22:30
167 Markus Kanamäki Saloisten Salama 27476853 12:23:00
168 Tuomas Ranto Team Skiers 30127115 12:23:30
169 Petteri Laurén Oulun Hiihtoseura 28536006 12:24:00
170 Joona Männistö Oulaisten Huima 27510104 12:24:30
171 Viljo Juntunen Ristijärven Pyry 32897456 12:25:00
172 Marko Törmänen Oulun Hiihtoseura 27576164 12:25:30
173 Santeri Erola Imatran Urheilijat 21413553 12:26:00
174 Wiljam Mattila Keravan Urheilijat 40087913 12:26:30
175 Juuso Mäkelä Pohti Skiteam 24110109 12:27:00
176 Joona Koponen Tampereen Yritys 27842144 12:27:30
177 Eerik Puranen Saarijärven Pullistus 27537284 12:28:00
178 Turo Sipilä Vuokatti SkiTeam 28978114 12:28:30
179 Elmeri Toivanen Kouvolan Hiihtoseura 30979240 12:29:00
180 Matti Korhonen Oulun Hiihtoseura 30158139 12:29:30
181 Iiro-Mikko Harju Pohti Skiteam 29508897 12:30:00
182 Tero Similä Posion Pyrintö 27564901 12:30:30
183 Lauri Peltoniemi Saloisten Reipas 24048912 12:31:00
184 Topi Kuorelahti Vuokatti SkiTeam 22187998 12:31:30
185 Miska Tervala Hollolan Urheilijat 46 29415728 12:32:00
186 Miikka Kinnunen Pohti Skiteam 26389446 12:32:30
187 Kalle Häkkinen Ski Jyväskylä 29394030 12:33:00
188 Joni Mustonen Jämsänkosken Ilves 22600116 12:33:30
189 Miro Karppanen Imatran Urheilijat 29071120 12:34:00
190 Tino Tiilikainen Vuokatti SkiTeam 27576591 12:34:30
191 Waltteri Vinkanharju Vantaan Hiihtoseura 29619430 12:35:00
192 Joachim Gustafsson IF Femman 27429431 12:35:30
193 Tuomas Harjula Keravan Urheilijat 28199074 12:36:00
194 Joonas Sarkkinen Ounasvaaran Hiihtoseura 25666254 12:36:30
195 Juho Mikkonen Vuokatti SkiTeam 27512649 12:37:00
196 Joni Mäki Pohti Skiteam 22631729 12:37:30