129. Kestilän Laskiaishiihdot, lähtölista

Tulosta listat itsellesi tarvittaessa yläpuolen kuvakkeista.

129. LASKIAISHIIHDOT 3.3.2019 KLO 11.00
KESTILÄN KISA-VEIKOT RY
Hiihtotyyli vapaa

Päivitetty 1.3. klo 21:15

Sarja N10, matka
2 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
1 11:00:00
2 Sofi Rinta Laitasaaren Veto 60306823 11:00:30
3 11:01:00
4 Alisa Luukkonen Rantsilan Raikas 60183761 11:01:30
5 Eevi Juka Laitasaaren Veto 60161723 11:02:00
6 Kielo Käräjäoja Haapaveden Urheilijat 60179870 11:02:30
7 Milja Tihinen Laitasaaren Veto 40469280 11:03:00
8 Sofia Latomaa Oulun Hiihtoseura 40340071 11:03:30
Sarja M10, matka 2 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
9 Juho Kemppainen Hyrynsalmen Isku 40289493 11:04:00
10 Matias Tihinen Laitasaaren Veto 40463260 11:04:30
11 Vlho Käräjäoja Haapaveden Urheilijat 40396089 11:05:00
12 August Schmitt Laitasaaren Veto 40407507 11:05:30
13 Aleksi Uutinen Oulun Hiihtoseura 60213514 11:06:00
14 Veeti Rahkolin Limingan Niittomiehet 40261596 11:06:30
15 Vilho Schmitt Laitasaaren Veto 60303910 11:07:00
16 Matias Latomaa Oulun Hiihtoseura 40340070 11:07:30
17 Väinö Kurttila Utajärven Urheilijat 60170562 11:08:00
Sarja N12, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
18 Lotta Oja Kalajoen Junnkkarit 40284642 11:08:30
19 Anna Ritvanen Kiuruveden Urheilijat 60294912 11:09:00
20 Laura Rönkä Kiuruveden Urheilijat 40464740 11:09:30
Sarja M12, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
21 11:10:00
22 Joel Mäki Kiuruveden Urheilijat 40277593 11:10:30
23 Niko Liuska Kempeleen Kiri 40316538 11:11:00
24 Iiro Säisä Iisalmen Visa 40343733 11:11:30
25 Akseli Schmitt Laitasaaren Veto 40407506 11:12:00
26 Niilo Kouvalainen Kiuruveden Urheilijat 40275348 11:12:30
27 Arttu Mäntylä Haapaveden Urheilijat 40134556 11:13:00
28 Miika Huttunen Sonkajärven Pahka 40463559 11:13:30
29 Konsta Juutinen Paltamon Urheilijat 40231165 11:14:00
30 Aatu Paaso Sievin Sisu 40238396 11:14:30
31 Onni Kukkonen Oulun Hiihtoseura 33799715 11:15:00
Sarja N14, matka 3 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
32 Milla Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354862 11:15:30
33 Roosa Vuori Saloisten Salama 40475031 11:16:00
34 Neea Kemppainen Ristijärven Pyry 40228297 11:16:30
Sarja N16, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
35 Sara Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354860 11:17:00
36 Noora Mäkäräinen Iisalmen Visa 40077014 11:17:30
37 Hanna Soronen Iin Hiihtoseura 34607754 11:18:00
38 Siiri Juntunen Kainuun Hiihtoseura 60153677 11:18:30
39 Aino-Kaisa Parkkila Limingan Niittomiehet 40077471 11:19:00
40 Iina Savolainen Siilinjärven
Hiihtoseura
40216986 11:19:30
41 Helmi Kukkonen Oulun Hiihtoseura 33052070 11:20:00
42 Suvi Kemppainen Hyrynsalmen Isku 34488834 11:20:30
Sarja N 18, matka 5
km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
43 Suvi Leinonen Paltamon Urheilijat 34490204 11:21:00
44 Veera Säisä Iisalmen Visa 34435353 11:21:30
45 Emmi Huovinen Paltamon Urheilijat 33919980 11:22:00
46 Vilma Ryytty Iisalmen Visa 29975695 11:22:30
47 Hannah Smart Paltamon Urheilijat 31909756 11:23:00
Sarja N20, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
48 11:23:30
49 Mari Seppälä Haapajärven Kiilat 32950872 11:24:00
50 Ella Himanka Kalajoen Junnkkarit 32794180 11:24:30
51 Jemina Böök Karihaaran Visa 32250051 11:25:00
52 Saana Vuolle Seinäjoen Hiihtoseura 30876903 11:25:30
53 Anni Huovinen Paltamon Urheilijat 33763961 11:26:00
54 Heidi Vähäkuopus Oulun Hiihtoseura 31816700 11:26:30
Sarja N65, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
55 11:27:00
56 Helli Similä Alavieskan Viri 60162789 11:27:30
Sarja N50, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
57 11:28:00
58 Pirkko
Jaakola-Juntunen
Kiuruveden Urheilijat 40141052 11:28:30
Sarja N35, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
59 11:29:00
60 Kirsi Pääkkönen Utajärven Urheilijat 34600625 11:29:30
61 Terhi Mäki Kiuruveden Urheilijat 27573251 11:30:00
Sarja N, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
62 11:30:30
63 11:31:00
64 Iina Lauren Oulun Hiihtoseura 24157094 11:31:30
65 Tanja Kellokumpu Tupoksen Tuisku 30145935 11:32:00
66 Jonna Säisä Vieremän Koitto 25548071 11:32:30
67 Iida Sirviö Sotkamon Jymy 29588451 11:33:00
68 Tiina Idström Inarin Yritys 27536489 11:33:30
69 Senni Vuolle Seinäjoen Hiihtoseura 27110494 11:34:00
70 Miia Kemppainen Kainuun Hiihtoseura 25952683 11:34:30
71 Maarit Korpi IF Åsarna 27471379 11:35:00
72 Sanna Martikkala Vuokatti Ski Team 26610924 11:35:30
73 Marjaana Pitkänen Oulun Hiihtoseura 27530951 11:36:00
Sarja M14, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
74 11:36:30
75 Juho Hyyryläinen Vaalan Karhu 60177643 11:37:00
76 Olli Kouvalainen Kiuruveden Urheilijat 40271706 11:37:30
77 Kalle Himanka Kalajoen Junnkkarit 40220555 11:38:00
78 Aapo Kurttila Utajärven Urheilijat 40231781 11:38:30
79 Kaapo Paaso Sievin Sisu 40079951 11:39:00
Sarja M16, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
80 11:39:30
81 Lauri Saarela Oulun Hiihtoseura 40067212 11:40:00
82 Mikko Huttunen Sonkajärven Pahka 40071392 11:40:30
83 Vilho Koivula Oulun Hiihtoseura 32792713 11:41:00
84 Jirka Oja Kalajoen Junnkkarit 40066222 11:41:30
85 Jesse Mokko Oulun Hiihtoseura 40192095 11:42:00
Sarja M70, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
86 11:42:30
87 Kalle Saapunki Kuusamon Erä-Veikot 30163535 11:43:00
88 Eero Vehkala Saloisten Reipas 40085698 11:43:30
89 Sauli Hujanen Iisalmen Visa 27430637 11:44:00
90 Vesa Ranta-Eskola Saloisten Reipas 27546563 11:44:30
91 Eero Väisänen Kuhmon Kiva 27589928 11:45:00
92 Väinö Pääkkö Kankaantaan Kisa 31775980 11:45:30
Sarja M65, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
93 11:46:00
94 Eero Okkonen Kainuun Hiihtoseura 40069563 11:46:30
95 Eero Mykkänen Lapinlahden Veto 27505753 11:47:00
96 Paavo Oilinki Utajärven Urheilijat 40142131 11:47:30
97 Aito Pennanen Kiuruveden Urheilijat 27531138 11:48:00
Sarja M60, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
98 11:48:30
99 Ari Svanberg Lapinlahden Veto 40224440 11:49:00
100 Timo Hämäläinen Kainuun Hiihtoseura 40352515 11:49:30
101 Jouko Karppinen Utajärven Urheilijat 27463617 11:50:00
102 Jari Svanberg Lapinlahden Veto 27567076 11:50:30
Sarja M55, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
103 11:51:00
104 Seppo Piirainen Saloisten Reipas 30993734 11:51:30
105 Raimo Järvelä Kainuun Hiihtoseura 40413599 11:52:00
106 Veli Matti Kuronen Kainuun Hiihtoseura 27478848 11:52:30
107 Valto Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27465275 11:53:00
108 Heikki Roimas Kälviän Tarmo 27545263 11:53:30
109 Simo Kinnunen Kajaanin Hiihtäjät 27465288 11:54:00
Sarja M50, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
110 11:54:30
111 Seppo Laukkanen Iisalmen Visa 27498080 11:55:00
112 Jukka Puustinen Kainuun Hiihtoseura 31874072 11:55:30
113 Juha Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40143037 11:56:00
114 Tom West IK Falken 32062168 11:56:30
Sarja M45, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
115 11:57:00
116 Jari Mannala Iisalmen Visa 40044725 11:57:30
117 Juha Härkönen Saloisten Reipas 40056359 11:58:00
118 Janne Tuhkalainen Mikkelin Hiihtäjät 27574852 11:58:30
119 Ari Säisä Vieremän Koitto 23374593 11:59:00
Sarja M40, matka 5 km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
120 11:59:30
121 Juha Latomaa Oulun Hiihtoseura 27493425 12:00:00
122 Hannu Paaso Sievin Sisu 27536146 12:00:30
Sarja M35, matka 10
km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
123 12:01:00
124 Jani Laine Kuivasjärven Aura 27498255 12:01:30
Sarja M18, matka 10
km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
125 12:02:00
126 Rasmus Ähtävä Lahden Hiihtoseura 31811598 12:02:30
Sarja M20, matka 10
km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
127 12:03:00
128 Jaakko Kotajärvi Oulunsalon Vasama 33048149 12:03:30
129 Oskari Juutinen Kuhmo-Ski 32903706 12:04:00
130 Werneri Pudas Alavieskan Viri 33926465 12:04:30
Sarja Myl, matka 10
km
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
131 12:05:00
132 12:05:30
133 Viljo Juntunen Ristijärven Pyry 32897456 12:06:00
134 Petteri Laurén Oulun Hiihtoseura 28536006 12:06:30
135 Roope Haapakangas Pyhäjärven Pohti 28482147 12:07:00
136 Edvard Kotajärvi Oulunsalon Vasama 33048136 12:07:30
137 Reima Idström Inarin Yritys 40124969 12:08:00
138 Tomi Sipilä Alavieskan Viri 32071405 12:08:30
139 Matti Korhonen Oulun Hiihtoseura 30158139 12:09:00
140 Pekka Pääkkönen Kuusamon Erä-Veikot 22968049 12.09.30
141 Iiro-Mikko Harju Pyhäjärven Pohti 29508897 12:10:00
142 Matias Lantta Mikkelin Hiihtäjät 30158647 12:10:30
143 Matias Tiiro Jämsänkosken Ilves 27578243 12:11:00
144 Anssi Koirikivi Haapajärven Kiilat 27469213 12:11:30
145 Tino Tiilikainen Vuokatti Ski Team 27576591 12:12:00
146 Topi Kuorelahti Äänekosken Huima 22187998 12:12:30