128. Kestilän Laskiaishiihdot, lähtölista

Tulosta listat itsellesi tarvittaessa yläpuolen kuvakkeista.

  128. LASKIAISHIIHDOT 11.2.2018 KLO 11.00  
  KESTILÄN KISA-VEIKOT RY :  
  Hiihtotyyli vapaa      
  Päivitetty 10.2. klo 16:09      
  Sarja N10, matka 2 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
1       11:00:00
2 Alisa Luukkonen Rantsilan Raikas 60183761 11:00:30
3 Kielo Käräjäoja Haapaveden Urheilijat 60179870 11:01:00
4 Helmi Leinonen Utajärven Urheilijat 60168314 11:01:30
5 Annika Heikkinen Kainuun Hiihtoseura 40462435 11:02:00
6 Eevi Juka Laitasaaren Veto 60161723 11:02:30
7 Vilja Pekkala Haapaveden Urheilijat 40396094 11:03:00
         
         
  Sarja M10, matka 2 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
8       11:03:30
9 Santeri Ukkola Saloisten Reipas 40140837 11:04:00
10 Arttu Juola Oulun Hiihtoseura 40417682 11:04:30
11 Niilo Kouvalainen Kiuruveden Urheilijat 40275348 11:05:00
12 Väinö Kurttila Utajärven Urheilijat 60170562 11:05:30
13 Akseli Hyvärinen Laitasaaren Veto 40465810 11:06:00
14 Vilho Käräjäoja Haapaveden Urheilijat 40396089 11:06:30
15 Joel Mäki Kiuruveden Urheilijat 40277593 11:07:00
         
         
  Sarja N12, matka 3 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
16       11:07:30
17 Alisa Pyykkönen Kestilän Kisa-Veikot 40327051 11:08:00
18 Iida Hyvärinen Laitasaaren Veto 40402816 11:08:30
19 Saija Nordström Rantsilan Raikas 40473395 11:09:00
20 Meri Salmela Saloisten Salama 40163919 11:09:30
         
         
  Sarja M12, matka 3 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
21       11:10:00
22 Juho Hyyryläinen Vaalan Karhu 60177643 11:10:30
23 Teemu Honkanen Oulun Hiihtoseura 40289459 11:11:00
24 Jaakko Parkkila Pudasjärven Urheilijat 40459246 11:11:30
25 Eetu Juola Oulun Hiihtoseura 40157075 11:12:00
26 Arttu Mäntylä Haapaveden Urheilijat 40134556 11:12:30
         
         
  Sarja N14, matka 3 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
27       11:13:00
28 Milla Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354862 11:13:30
29 Essi Parkkila Pudasjärven Urheilijat 40398642 11:14:00
30 Roosa Vuori Saloisten Salama 40475031 11:14:30
         
         
  Sarja N16, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
31       11:15:00
32 Sara Tuomaala Kestilän Kisa-Veikot 40354860 11:15:30
33 Venla Järvelä Paltamon Urheilijat 33109033 11:16:00
34 Aada Peltola Himangan Urheilijat 40119415 11:16:30
35 Emmi Huovinen Paltamon Urheilijat 33919980 11:17:00
36 Iida-Maria Lämsä Oulun Hiihtoseura 40211176 11:17:30
37 Jennina Salmela Haapajärven Kiilat 33880103 11:18:00
38 Hannah Smart Paltamon Urheilijat 31909756 11:18:30
         
         
  Sarja N 18, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
39       11:19:00
40 Suvi Leinonen Paltamon Urheilijat 34490204 11:19:30
41 Jemina Böök Karihaaran Visa 32250051 11:20:00
42 Heini Johanna Niva Laitasaaren Veto 31990846 11:20:30
43 Anni Huovinen Paltamon Urheilijat 33763961 11:21:00
         
         
  Sarja N20, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
44       11:21:30
45 Ella-Sofia Metsävainio Oulun Hiihtoseura 31282033 11:22:00
46 Josefiina Böök Karihaaran Visa 31276379 11:22:30
         
         
  Sarja N55, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
47       11:23:00
48 Sisko-Liisa Luukinen Limingan Niittomiehet 32081246 11:23:30
         
         
  Sarja N45, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
49       11:24:00
50 Tarja Viertorinne Kiuruveden Urheilijat 34511264 11:24:30
51 Pirkko Jaakola-Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40141052 11:25:00
         
         
  Sarja N35, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
52       11:25:30
53 Kirsi Pääkkönen Utajärven Urheilijat 34600625 11:26:00
54 Terhi Tuorilainen Kiuruveden Urheilijat 27577794 11:26:30
55 Terhi Mäki Kiuruveden Urheilijat 27573251 11:27:00
56 Minna Patanen Saloisten Salama 27533518 11:27:30
         
         
  Sarja N, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
57       11:28:00
58       11:28:30
59 Tanja Kellokumpu Tupoksen Tuisku 30145935 11:29:00
60 Mari Patanen Saloisten Salama 27533149 11:29:30
61 Jonna Säisä Vieremän Koitto 25548071 11:30:00
62 Pia Vähäkuopus Oulun Hiihtoseura 31015365 11:30:30
63 Tellervo Ranto Haapaveden Urheilijat 40006071 11:31:00
64 Eeva Nurmi Lempäälän Kisa 27145359 11:31:30
65 Aija Söyrinki Oulun Hiihtoseura 31018061 11:32:00
66 Alisa Pyrrö Lahden Hiihtoseura 24119359 11:32:30
67 Vilma Nissinen Vuokatti Ski Team 32880298 11:33:00
68 Anni Alakoski Reisjärven Pilke 40010737 11:33:30
69 Leena Nurmi Lempäälän Kisa 27035867 11:34:00
70 Marjaana Pitkänen Oulun Hiihtoseura 27530951 11:34:30
71 Anna-Kaisa Saari Ylivieskan Kuula 26762416 11:35:00
72 Anne Kyllönen Kainuun Hiihtoseura 27481482 11:35:30
         
         
  Sarja M14, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
73       11:36:00
74 Olli Kouvalainen Kiuruveden Urheilijat 40271706 11:36:30
75 Aapo Kurttila Utajärven Urheilijat 40231781 11:37:00
76 Ville Nieminen Haapaveden Urheilijat 40396097 11:37:30
         
         
  Sarja M16, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
77 Lauri Saarela Limingan Niittomiehet 40067212 11:38:00
78 Miika Ylikulju Oulaisten Huima 40009950 11:38:30
79 Vilho Koivula Oulun Hiihtoseura 32792713 11:39:00
80 Sakari Ukkola Saloisten Reipas 33250717 11:39:30
         
         
  Sarja M70, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
81 Antero Autio Kiuruveden Urheilijat 30129773 11:40:00
82 Alpo Pelkonen Oulunsalon Vasama 27538678 11:40:30
83 Sauli Hujanen Iisalmen Visa 27430637 11:41:00
84 Reijo Pirttisalo Siikalatvan Urheilijat 34543229 11:41:30
         
         
  Sarja M65, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
85       11:42:00
86 Paavo Oilinki Utajärven Urheilijat 40142131 11:42:30
87 Eero Väisänen Kuhmon Kiva 27589928 11:43:00
         
         
  Sarja M60, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
88       11:43:30
89 Kari Hyttinen Suomussalmen Rasti 27439007 11:44:00
90 Jussi Hytönen Pulkkilan Ponsi 40009976 11:44:30
91 Seppo Illikainen Haukiputaan Heitto 27451137 11:45:00
         
         
  Sarja M55, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
92       11:45:30
93 Juha Hautaniemi Oulun Hiihtoseura 40171329 11:46:00
         
         
  Sarja M50, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
94       11:46:30
95 Seppo Laukkanen Iisalmen Visa 27498080 11:47:00
96 Jouko Helenius Pulkkilan Ponsi 27498081 11:47:30
97 Juha Juntunen Kiuruveden Urheilijat 40143037 11:48:00
98 Jukka Puustinen Kainuun Hiihtoseura 31874072 11:48:30
99 Jari Kamula Siikalatvan Urheilijat 31032869 11:49:00
         
         
  Sarja M45, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
100       11:49:30
101 Kari Kokko Utajärven Urheilijat 40076452 11:50:00
102 Jari Mäntylä Haapaveden Urheilijat 22656720 11:50:30
103 Mika Tohmola Muonion Kiri 27016666 11:51:00
104 Janne Tuhkalainen Mikkelin Hiihtäjät 27574852 11:51:30
         
         
  Sarja M40, matka 5 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
105 Heikki Yijälä Ski Jyväskylä 34486438 11:52:00
106 Juha Härkönen Saloisten Reipas 40056359 11:52:30
         
         
  Sarja M35, matka 10 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
107       11:53:00
108       11:53:30
         
         
  Sarja M18, matka 10 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
109       11:54:00
110 Konsta Männistö Oulaisten Huima 40047642 11:54:30
111 Werneri Pudas Alavieskan Viri 33926465 11:55:00
112 Eino Koivula Oulun Hiihtoseura 32792726 11:55:30
113 Aapo Tilli Vehkalahden Veikot 40009793 11:56:00
114 Antti-Olavi Rytky Haapaveden Urheilijat 33775182 11:56:30
115 Aleksi Salmela Haapajärven Kiilat 33014843 11:57:00
         
         
  Sarja M20, matka 10 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
116 Tuomas Ranto Haapaveden Urheilijat 30127115 11:57:30
117 Petteri Laurèn Oulun Hiihtoseura 28536006 11:58:00
118 Miro Minkkinen Metsä Veikot 85 32020977 11:58:30
119 Iisakki Ponnikas Keravan Urheilijat 29851191 11:59:00
         
         
  Sarja Myl, matka 10 km      
Nro Nimi Seura Lis.nro Lähtöaika
120       11:59:30
121 Jouko Niiranen Kestilän Kisa-Veikot 40142106 12:00:00
122 Harri Holmström Nivalan Urheilijat 60181783 12:00:30
123 Joona Männistö Oulaisten Huima 27510104 12:01:00
124 Tomi Sipilä Alavieskan Viri 32071405 12:01:30
125 Viljo Juntunen Ristijärven Pyry 32897456 12:02:00
126 Juho Rönkkö Vieremän Koitto 28519793 12:02:30
127 Jussi Rytky Haapaveden Urheilijat 26930057 12:03:00
128 Teemu Huhtala Kontiolahden Urheilijat 24365860 12:03:30
129 Markus Isola Rovaniemen Maraton Hiih. 27451412 12:04:00
130 Pekka Pääkkönen Kuusamon Erä-Veikot 22968049 12:04:30
131 Matti Korhonen Oulun Hiihtoseura 30158139 12:05:00
132 Juho Nikula Kalajoen Junkkarit 27018059 12:05:30
133 Petteri Kymäläinen Kuusamon Erä-Veikot 22216597 12:06:00
134 Antti Raatikainen Iisalmen Visa 27236132 12:06:30
135 Tino Tiilikainen Vuokatti Ski Team 27576591 12:07:00
136 Jonne Seppänen Oulun Hiihtoseura 26913993 12:07:30
137 Kusti Kittilä Oulun Hiihtoseura 27465864 12:08:00
138 Eero Juola Oulun Hiihtoseura 40344229 12:08:30